Drag
satis@ankarahosting.com.tr | 0.312.427 2090
Tıkanıklık ve Gider Açma İçin Hemen Arayın
Siteiçi Arama
Vidanjör Kanal Açma

Ankara Arazöz Hizmeti

Evlerde veya iş yerlerinde tuvalet tıkanıklığı veya lavabo tıkanıklığı meydana geldiğinde bazı yöntemlerle tıkanıklık açılabilir. Ancak kanalizasyon tıkanıklığı açmak için uygulayabileceğiniz hiçbir yöntem bulunmamaktadır. Tıkalı kanalizasyon açma çalışması için tesisat firmasından yardım almanız gerekir.

Kanalizasyon tıkanıklığı tek bir daire ile ilgili bir durum değildir. Apartmandaki veya sitedeki bütün dairelerin sorunudur. Çünkü bir apartmanda veya sitede oturanların tuvalet ve lavaboya attıkları yabancı cisimler, dairenin tuvaletini veya lavabosunu tıkanmazsa bile kanalizasyon tıkanmasına sebep olabilir.
 
Binanın kanalizasyon hattı, kanalizasyon kuyusuna doğru eğimli bir şekilde yapılmaktadır. Ancak nadiren de olsa kanalizasyon hattının eğimi yetersiz gelmektedir. Kanalizasyon borularında yeterli oranda eğim bulunmazsa atık su, boru içinde bekleyerek tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bu tür sorunlarda cihazla tıkanıklığa müdahale edilirse bile kısa süre sonra su, tekrar boru içinde birikir ve tekrar kanalizasyon tıkanması meydana gelir.
 
Kanalizasyon hattı yapılacağı zaman kaliteli malzeme tercih edilmelidir. Kaliteli malzeme sayesinde kanalizasyon hattının ömrü uzun olur ve maliyeti azaltır. Ancak daha ucuza mal etmek için ucuz malzeme kullanılması da söz konusudur. Kalitesiz malzemeden dolayı, kanalizasyon borularında kırık, çatlak ve çökmeler meydana gelir. Bu durum da kanalizasyon tıkanıklığına sebep olur.

Yardım mı lazım ?

Hemen Arayın

Usta Tesisatçı

Hakkımızda

Tüm Ankarada 7/24 Acil Kiralık Vidanjör Hizmeti Hemen Bizi Arayın. Kaliteli Hizmet. Uygun Fiyat. Tıkanıklık açma, kanal açma , gider açma hizmeti veriyoruz

İletişim

665. Sk. No:30/4 Hilal Mah. Çankaya Ankara

0.312.427 2090

satis@ankarahosting.com.tr